G Moreaustraat 110 - 1070 Brussel

T 02 555 09 90 - F 02 555 09 99

Veronique De Leener

Veronique De Leener

Coördinatie Coordination 02 555 09 91 maksvzw@maksvzw.be

Katrijn Soenen

Katrijn Soenen

Administratief bediende AZW 02 520 78 46 katrijn.kurasaw@gmail.com

Salem Korkis

Salem Korkis

Technische ondersteuning Soutien technique

Naima El Makouzni

Naima El Makouzni

Boekhouding Comptabilité

Jan Debognies

Jan Debognies

Zakelijk coördinator Coordinateur opérationnel 02 520 36 71 jan@kureghe...

Jasper Pollet

Jasper Pollet

Omkaderingsgeco jasper@kureghemnet.be

Ina Akhnaizarova

Ina Akhnaizarova

Multimedia Animator ina@kureghemnet.be

Tais Niara Silva Issa

Tais Niara Silva Issa

Multimedia Animator tais@kureghemnet.be

Caty Sprimont

Caty Sprimont

Multimedia Animator caty@kureghemnet.be

Gert Vanstapel

Gert Vanstapel

Multimedia Animator gert@kureghemnet.be

Ine Defieuw

Ine Defieuw

Multimedia Animator

Xavier Isengo Itota

Xavier Isengo Itota

multimedia-animator

Youssef Laakel Hemdanou

Youssef Laakel Hemdanou

Multimedia Animator

Ismail Arraoui

Ismail Arraoui

Multimedia Animator

Svetlana Chirilenco

Svetlana Chirilenco

Stafmedewerker SPI 02 520 78 46 svetlana.kurasaw@gmail.com

Bakhta Benzaza

Bakhta Benzaza

Stafmedewerker DYT 02 520 78 46 bakhta.kurasaw@gmail.com

Saré Bayar

Saré Bayar

Psycholoog BUBP 02 520 78 46 sare.kurasaw@gmail.com

Cornelia Neuner

Cornelia Neuner

Projectverantwoordelijke 02 555 09 94 cornelia@kurasawproductions.be

Johan Serck

Johan Serck

Stafmedewerker 02 555 09 94 info@kurasawproductions.be

Hamadou Ka

Hamadou Ka

Stafmedewerker 02 555 09 94 info@kurasawproductions.be

Lettre d'information

Label de qualité du FSE

Europees Sociaal Fonds